20 Kasım 2018
#11175812

Vestel Venüs Telefon Isınıyor!

Dört gün önce şehirler arası yolda mecburiyetten Vestel Venüs telefon aldım. alacağıma pişman oldum. telefon ısınıyor,İnternete girmiyor, girince bağlantı kesiliyor çok geç şarj oluyor ve çabuk bitiriyor servise götürdüm yazılım güncelleyip geri verdiler.


Servisten dışarı çıkmadan denedim aynı sorunlar devam ediyor. Dışarı çıkmadan geri verdim bakın yine ısınıyor diye kendilerine görsün diye teknik elemana göstermişler, normal olduğunu söylediler sıcaklık normal değerlerdeymiş.


Telefon ısınması normal olabilir belki ama telefonu acar açmaz iki dakika içinde hissedilir derecede ve konuşurken rahatsız edecek kadarı anormal.

Muammer Muammer 462 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Muammer'in Teşekkür Mesajı22 Kasım 2018

    İsmihan hanım teşekkürler

  • Vestel Venüs Temsilcisi21 Kasım 2018

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Muammer20 Kasım 2018

    Sıfır Vestel Venüs telefonumda ısınma arada bir internete girememe geç şarj olma çabuk şarj bitirme sorunu var telefon ayrı sorun servis ayrı sorun bu sorunlara normal deyip yazılım güncelleyip gönderen. Vestel müşteri temsilcisi ayrı sorun servise gidin diyor ya zaten servisten geliyorum sıfır telefonun ısınması nasıl normal Allah aşkına hasta oldum nefret ettim Vestel'den her yerde olumsuzliklari anlatacağım evime sokmam bir daha da tüm yasal haklarını kullanacağım bu işi bırakmam sorun çözülenene kadar

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler