10 Şubat 2016

Vestel Venüs Müşteri Memnuniyeti Sıfır

Vestel kullanıcısı olarak bir hata yapıp Vestel Venüs 5.5x beyaz cep telefonu aldım ve alırken bana herhangi bir arıza durumunda ilk 6 ay içerisinde birebir değişim diyerek satıldı. Telefonu aldıktan ilk 6 ay ya oldu ya olmadı yazılım hatası verdi ve İzmir servise gönderilip yazılım yükleyip geri yolladılar. Aradan 2 ay geçmeden yine aynı arıza ve yine aynı şekilde yazılım yükleyip gönderdiler.


Ve yine aradan 2 ay geçmedi yine aynı arıza, bu sefer aradım rica da bulundum, dedim ki "bakım yazılımla çözülmüyor ve her servise gittiği zaman sıkıntı yaşıyorum lütfen değişim yapın" ve beni kesinlikle sallamadı. Vestel yazılım yükleyip gönderdi ve şu an geleli 1 hafta olmadı yine aynı arızayı vermeyi başladı.


Sana yazıklar olsun Vestel, senin müşteri memnuniyet anlayışın bu kadar işte yerli mallarımız bu şekilde olduğu sürece piyasada yabancı markaların olması doğaldır.

Volkan 546 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Venüs Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Volkan02 Mart 2016

  Ocak ayından bu yana telefon İzmir yetkili servisin den gün yüzü görmedi ve aynı arızadan 5. kez gönderdim. Telefon yapıldı denip gönderiliyor ve 1 hafta sürmeden geri gidiyor aynı arızadan servise, yine yapıldı olarak gönderiliyor bu sefer yarım saat sürmedi geri verdim servise şaka gibi ya. Ricada bulundum değişim için olmuyor diye ama anlamıyor ki adamlar bildiklerini okuyorlar. İzmir servisi bana karşı şahsi sorunun varsa bana yazılı bildir tamam mı artık yeter ya aynı arızadan 5 oldu ey insaf sizlere ya değişim olmayacak ürüne değişim yaparsınız olması gerekene yapmazsınız. Sizlerin yüzünden ocak ayından bu ya boş yere fatura ödüyorum. Sizin müşteri anlayışınız bu mu? Nasıl olsa aldı ürünü para Vestel hesabına geçti gerisini salla uğraşsın dursun ben paraya bakarım hesabı sizin iş. Canımdan bezdirdiniz yemin ederim ya aldığım güne artık.

 • Volkan15 Şubat 2016

  Evet Vestel ailesi hani belirtmişsiniz ya Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Cuma günü yineden tarafınıza gönderdim bakalım yukarıdaki bahsettiğiniz gibi iyi hizmet verebilecek misiniz? Bence veremeyeceksiniz? Yine yazılım yükleyip gönderecek siniz bana ve yine 1 hafta dolmadan aynı arızayı vererek tarafınıza gönderecem. Gerçi online sıkıntımı dile getirirken direk müşterisiniz yüzüne sizden başka kimse kapatamazda.

 • Volkan11 Şubat 2016

  Çözüm merkezi bugün bana dönüş yapabilir misiniz ulaşamıyorum sizlere

 • Volkan11 Şubat 2016

  Artık bir çözüm veya yardım istiyorum arama yapma ve gelmeden başak hiçbir şey yapamıyorum inanın bıktırdı beni bu telefon ya

 • Vestel Venüs Temsilcisi10 Şubat 2016

  Geri bildiriminizi süreçlerimizi geliştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti sunmak için BURADAYIZ markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Volkan09 Şubat 2016

  Memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için buradayız. Bence hiçbir şekilde değilsiniz eğer ki bu politika ile ilerlemiş olsaydınız size o kadar rica bulundum ve hiç biri önemsenmedi. Ve ne yazık ki evdeki diğer eşyalarımda Vestel ilerleyen zamanlarda ilk işim bu eşyaları elimden çıkarmak olacak.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön