12 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8347626

Vestel Venüs 6 Aylık Telefon 4 Defa Servise Gitti Ürün Hatalı Destek Sıfır

6 aylık Vestel cep telefonu 4 defa servise gitti 2 defa iade talebi aldılar fakat kayıtlarda yok bir oyun dönüyor ama anlayamadım iadesinin yapılmasını istiyorum telefonun her yeri hatalı.

Taşkın 2.734 Okunma

Cevaplar

  • Taşkın04 Ağustos 2017

    Vestel Venüs 5040 telefon aldım ayıplı mal 7 ayda 6 defa tamire gitti fakat tamiri olmuyor. En sonunda tamir edemeyen servis Tüketici Hakları'na vermeyelim diye su kaçmış diyorlar. Emekli vatandaşım 1200 TL maaş alıyorum, 500 TL'ye telefon aldım 6 defa gitti servise yenisi verilmesi gerekirken 350 TL'ye yakın masraf var diyorlar. Şimdi sen beni mağdur ediyorsun, hesapta yerli malı paramız ülkemizde kalsın dedik hata ettik. Elin yabancısı sizden daha dürüst, ya bu nasıl iş ama telefonu teslim almayacağım sizi de her türlü yasal hakkımı arayacağım ve bu iş burada bitmeyecek.

  • Taşkın28 Mayıs 2017

    Ne arayan var ne de soran sizi tebrik ederim Türk malı deyim bize bozuk telefonları satıyorsunuz helal olsun

  • Vestel Venüs Temsilcisi12 Mayıs 2017

    Merhaba, Şikayetiniz . tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları