14 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10440484

Vestel Venüs 5040 2 GB Yazılım Problemi!

Vestel Venüs 5040 2 GB Android telefonuma Vestel şirketinin teknik ekibi geçtiğimiz Şubat 2018'de bir yazılım gönderdiler güncelleme adı altında! 3 aşağı 5 yukarı 3-5 MB'lik bir yazılım işte! Telefonuma o yazılımı alıncaya kadar telefonumda hemen hemen hiçbir sorun yoktu! O yazılımı aldıktan sonra telefonda kilitlenme ve kopyalama sorunu ortaya çıktı! Konuyla ilgili olarak Vestel'in müşteri hizmetlerini aradım! Telefonu teknik servise bırakmam için müşteri servis numarası hazırladılar! O numara üzerinden servise bıraktım! Sonrasında yaptığım görüşmeler neticesinde, cihazımdaki sorunun yazılımsal değil, donanımsal olduğunu söylediler defalarca! İnandırıcı değil! Kandıramazlar beni! Hiç inanmadım! Hiç samimi değiller çünkü! Yalan söylüyorlar ayaküstü 5 dakikada! Asılsızlar! Benim durumumda olan kişiler de var! Gördüm bazı birtakım Forum sitelerinde!

Mehmet Mehmet 1.791 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı08 Haziran 2018

  Vestel Venüs5040 2Gb - Fenerli venüs cihazımla ilgili yaşamış olduğum soruna gözle görülür oranda, yaklaşımcı olarak konuyu çözüme ulaştırıncaya kadar çaba gösteren ulak Betül hanıma, takım kaptanları Muhammed beye, teknik ekip çalışanlarına ve bu sancılı çözüm sürecinin bitmesine katkısı olan yöneticilerine ayrıca teşekkür ediyorum! Aynı zamanda da, burda ad belirttiğim ya da belirtemediğim diğer tüm gayret gösterenlerden Allah razı olsun! Özellikle de 5040 cihazımla yakından alakadar oldular, sağ olsunlar! Kendilerine müteşekkirim! Ama şimdilik! Sadece şimdilik! Sonrasına bakacağız artık! Zamanı gelince değerlendircez bunu da! O zaman gelsin, bu konuyu da o zaman görüşürüz ya da yine yazarız icabında, ya da icaben işte! Anlayın artık! Şimdilik benden bu kadar! Ayrıca herkese de hâyırlı Ramazanlar! Allah kabul etsin inşallah! Âmîn! :)

 • Mehmet20 Mayıs 2018

  Ayrıca bu kullandığım 5040 modelinde vpn bağlantı sorunu olmaya başladı yeni yazılımdan sonra bilginiz olsun ona göre! Cihazımdaki bu vpn bağlantı sorununu da çözerseniz çok iyi olur bence! Hem mobil şebekeden hem de WiFi şebekeden vpn bağlantısı yapamıyorum! Şebekeler bir türlü vpn'e bağlanmıyor! Gereğini yapın bir an önce!

 • Mehmet15 Mayıs 2018

  Sanırım siz (ler) teknik ve teknolojik açıdan mağdur ve sıkıntıda olan insanları onların bu zor ve müşkül durumlarını kullanarak, onları sanki maddî bir kazanç kaynağı olarak görüp yolma çabasındasınız? Yalan mı?! Internet'de bazı birtakım Forum sitelerinde de gördüm! Sizin teknik ekibinizin yayınladığı problemli yazılım yüzünden bilmem kaç kişi mağdur olup sorun yaşıyormuş! Yalanlarınızla ve sahte lâflarınızla ben ve benim gibilerini kandıramazsınız! İnanmam size çünkü! Sahtekâr, üçkâğıtçılar sizi! Yemezler, yemezler! Taa, en başından beri size ben, asla ve kesinlikle blöf yapmadığımı söylemiştim de mi?! Demiştim, söylemiştim! Benden kurtulamazsınız! Asla ve kesinlikle! Buna izin vermem! Hiçbir şekilde! Yaptığınız hataların ve yanlışların bedelini ödemelisiniz! Hayatda her daim! Yoksa günahlarınızla kül olur gidersiniz! Cehennem ateşinde sonsuza kadar! Benden uyarması, sizden de uyması! ☝

 • Vestel Venüs Temsilcisi15 Mayıs 2018

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları