07 Mayıs

Vestel Venüs 5000 Ses Problemi

Yaklaşık 1 ay önce Vestel Venüs 5000 cihazını satın aldım. Açıkçası cihazdan ve müşteri hizmetlerinden oldukça memnunum, ancak yaşadığım ses problemi konusunda sorunu bir türlü çözemediğim için buraya yazmayı düşündüm.

Aldığım telefonun büyük bir problemi yok, ancak telefonun varsayılan müzik uygulaması "Google Play Müzik" belirli bir süreden sonra sesleri çalmamaya başlıyor. Daha doğrusu ses çıkmıyor, görünürde şarkıları çalıyor gibi görünüyor. Bunun dışında Spotify, Youtube.com gibi uygulamaların sesinde problem yok. Diğer (bildirim sesi, arama sesi vs.) gibi seslerde de sorun yok. Ancak Google Play Müzik, sesleri bir türlü çalmıyor. Ek uygulamalar indirdim bunlar da da belirli bir süre geçtikten sonra aynı sorunu yaşıyorum. Telefonu kapatıp açmadan bu uygulamalar müzik çalmıyor. Daha önce problem yaşayan bir arkadaşın sorunu burada çözülmüş, eğer mümkünse bene çözmek istiyorum.

Yunus 1.694 Okunma

Cevaplar

  • Yunus'un Teşekkür Mesajı14 Mayıs

    Müşteri temsilcisi İbrahim bey yardımcı oldu, sorunu çözdük. Telefon 1 haftalığına servise gidecek. Vestel ailesine ve İbrahim beye teşekkür ediyorum.

  • Vestel Venüs Temsilcisi08 Mayıs

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön