26 Ekim 2016
Yorum Yap
#6785503

1 Ay kullanmadan Bozulan Vestel 5070 Cep Telefonu

26.09.2016 tarihinde Nizamlar PET. Ür. Day. Tük. Malları İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. Firmasından aldığım ürün, daha 1 ay kullanamadan cihaz ekranında şerit oluşmuştur. Vestel Çağrı Merkezi ile görüşmemde ürünün teknik servis konusunda yardımcı olabileceklerini, böyle bir durumun fabrika ya da ayıplı ürün olarak addedilebileceğini belirtip, ürünün teknik servise girmeden değişim yapılması gerektiğini, yapılmadığı takdirde de ürünün ücret iadesinin yapılması gerektiğini belirtmeme rağmen, "Size gerekli dönüş sağlanacaktır" cevabı verildi. Ayıplı mallarda bu konudaki kanun bellidir. Her hangi bir şekilde kullanıcı hatası olmaksızın, üründe oluşan yazılımsal ya da fiziksel arızalar fabrika çıkışlı olacağı gibi, bu konuda değişim hakkı tüketiciye ait olup, beni mağdur ederek hem telefonsuz kalmama neden olmuştur. Mağduriyetimin giderilmesi aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağım.

Nuri Nuri 3.397 Okunma

Cevaplar

  • Nuri'nin Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Manisa Müşteri Hizmetlerinden Murat Bey'in içten ve çözüme yönelik yaklaşımı sebebi ile sorunum halledilmiş oldu. Bu konuda Vestel markasının sorumluluk bilincine sahip çalışanları ile birlikte hizmet vermesi gerçekten memnun edici bir durum. Teşekkürler Murat Bey, teşekkürler Vestel.

  • Vestel Venüs Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler