Numan İlker E. Teşekkür Mesajı

Vestel müşteri memnuniyeti hizmetlerinden Melis Hanım şikayet sürecinde çok yardımcı oldu. Telefonum yenisi ile değiştiriliyor. İlgililere teşekkür ederim.

Vestel Venüs Vestel Venüs Cep Telefonu Kusurlu Çıktı...

Numan İlker E. |

3 ay önce satın aldığım Vestel venüs 5040 model cep telefonu alındığı günden beri sorun çıkartıyor. Telefon çok fazla ısınıyor ve donup takılıyor. Son gelen yazılım güncellemesini hata kodu vererek yüklemiyor. Telefonu güncelleyemiyorum ve son 2 haftadır telefon sürekli çöküyor kendiliğinden donuyor ve kapanıyor.

Telefonu satın aldığımda hediye olarak verilen Vestel tablet sadece 1 hafta içinde ekran arızası verdi ve servise yollandı. Daha sonra yenisi ile değiştirildi. Markaya ve özellikle bu modele olan inancımı tamamen kaybetmiş bulunmaktayım. Telefonu satın aldığım Akasya AVM'de yer alan Şengüller Turkcell bayisini de beni bu kadar kötü bir telefon almaya yönlendirdikleri için ayrıca şikayet edeceğim. Firma yetkilileri bana acil dönüş yapmadıkları takdirde yasal tüm haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Ek Yazılımlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Numan İlker E.
  08 Temmuz
  11:57

  Vestel müşteri memnuniyeti hizmetlerinden Melis Hanım şikayet sürecinde çok yardımcı oldu. Telefonum yenisi ile değiştiriliyor. İlgililere teşekkür ederim.

 • Numan İlker E.
  27 Haziran
  11:17

  Vestel Müşteri Hizmetlerinden konu ile ilgili dönüş yaptılar ve telefonu servise aldılar. Geri dönüş için kendilerine teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte bana nasıl bir geri bildirim yapılacağını bekliyorum.

 • 23 Haziran
  14:11

  Sayın Ergül,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz.
  Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ!
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ