Vestel Venüs Ürünün Bozuk Çıkması ve Değişim İçin Ellerinde Ürün Bulunmaması!

Uğur K. |

2 ay önce aldığım Vestel Venüs 5.0 siyah cep telefonu, aldıktan bir ay sonra kendiliğinden kapanıp açılmadı. Servise verdikten 1 gün sonra yazılımını güncelleyip geri verdiler. Ancak tam 1 hafta sonra tekrar aynı şekilde kapandı açılmadı tekrar servise verdim. Bu sefer ürünü İzmir'e gönderdiler ancak yine küfreder gibi yazılımını güncelleyip geri gönderdiler.

Ben ürünü teslim almadım sonuçta ürünü alalı 1 ay olmuş ve 2 kere bozulmuş, müşteri hizmetlerine sorun ne dediğimde cevap bile verilemiyordu. Sonra ürünü değiştirmeyi kabul ettiler ancak daha da komedisi koskoca Vestel'in stoklarında benim telefonumdan kalmamış ve 1 ay sonra üretime geçilecekmiş. Bu gurur hepimizin bravo Vestel.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  11 Mayıs
  19:38

  Evet Deniz Hanım iletişime geçti sağ olsun o elinden geleni yaptı ancak şu yaşadığım süreç Vestel\'in ayıbıdır. Bundan sonra da üründe herhangi bir bozukluk olursa Vestel alma aldırma kampanyasına başlayacağım. Ürünü alalı 2 ay oldu ama zaten 5 haftadır serviste kullanamıyorum. Bakalım yeni ürün ne zaman gelecek!

 • 11 Mayıs
  12:48

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ