Vestel Venüs Telefonumdan Aylardır Sorun Var!

Müjgan G. |

Geçen sene Mayıs ayında aldığım telefonumda aylardır sıkıntı var. Birisi beni arıyor kim aradığını göremiyorum, cevap veremiyorum. Telefon kendi kendi çalıyor arama bitince de kapanıp açılıyor, artı durduğu yerde kapanmış oluyor. Pin ekranını gösteriyor. Bıktım!

Vestel'in bir çok ürününde sıkıntı yaşadım çamaşır makinesi arızalıydı bir çok parça değişti en sonunda yeni makine verdiler. Yoğurtçu aldım mayalamadı onu değiştirdiler bulaşık makinama da 13 kere servis geldi garantisi bitene kadar parça değiştirdiler. Garanti bitti bir şey yapamayız diyorlar sıfır olan televizyonun kumandası bozuk çıktı değiştirdiler, memnun kalmadığım gibi bir de gittim telefon aldım. Verdiğim paralara yazık!

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müjgan G.
  15 Şubat
  12:42

  Telefonun şebeke ve ana kartının değiştirileceği söylendi onaylanmamış istendi onaylamadı telefonun değişimini talep ettim tarafına dönüş yapılacağı söylendi ama dönüş yapılmadan kargoya verildi kargoyu kabul etmedim yine arandik aynı şeyler dönüş yapılacak dendi şimdi de bilgi verilmeden servise telefon iade edilmiş gidip o tlf alicam ve elimden gelen ne varsa yapılan

 • Müjgan G.
  30 Ocak
  22:59

  Telefonumun arızası giderilmeden bana bilgi dönüşü yapılmadan kargoyla geri gönderilmiş bu nasıl müşteri memnuniyetidir

 • Müjgan G.
  16 Ocak
  15:25

  Yine aradılar yine konuştum yine aynı şeyleri söylediler dediğim gibi pek bir işe yaramıyor servise telefon götürüyüm tamam ama bulaşık makinam elimde patladı sizin için 1100 liraya aldığım makinanın parası az gelebilir ama benim için büyük para makinayı kullanamıyorum bulaşıklar leş gibi kokmuş vaziyette çıkıyor elimde yıkıyorum makinanızı kullanamıyorum kuzu kuzu yerinde yatıyor ve yeni makinada alamıyorum sağ olun gerçekten sizi bu kadar tercih ettimiz için rezilliğimize yanalım

 • Müjgan G.
  16 Ocak
  14:18

  Vestel sayfanızın müşteri hizmetlerinede aynı şekilde yazdım ancak 4 yıllık evliyim 4 senedir sizinle konuşmaktan yoruldum bir sonuca varamıyoruz. Çözüm yok.

 • 16 Ocak
  14:11

  Sayın Gökmen,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ