Vestel Venüs Sıkıntının Giderilememesi.

Ebru S. |

Telefonumu ilk servise gönderdiğimde bahsettiğim sıkıntıya bakılmamış (sürekli kulaklık bozuluyor, kulaklık girişi bozuk), ikinci gittiğinde sıkıntıya bakıldığını söylenmesi halinde sıkıntının tekrarlaması ve üçüncü kez aynı nedenden dolayı gönderiyorum, ikinci gittiğinde telefonumun üstündeki cam jelatinimin çıkarılması ve telefonumun kromaj kısmı kırık olarak gönderildi bunu da belirttim.

Şimdi kulaklık ile ilgili sıkıntı var sıkıntı giderilmiyor ve üstüne cihaza zarar veriliyor, kulaklık girişi ile ekranın ne alakası var? Bir de gururla yerli diyorsunuz. Garantiye göndermeye bile güvenemeyeceksem telefonu aldığıma pişman oldum.

Etiketler :

Kulaklık Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebru S.
  29 Haziran
  10:35

  Cihazımın cıkısı cuma günü yapıldı dediniz pazartesı yapılmıs cuma dan belli telefon bekliyorum il dısına cıkacagımı belirttım Türk Türk 'ün halinden anlamıyor yazık. Bana cihaz elime ulaşmadan konu bitmeden teşekkür yazısı yazdırdınız memnuniyete dair form doldurttunuz hiç memnun olmadıgım halde. Geri dönüş yapacagım dıyorsunuz ben sizi arayana kadar dönüş yapmıyorsunuz. bugün de gelemzse 3 iş günü fazlasıyla dolmus oluyor bana o şekilde dediniz gerekli yerlere basvurularımı yapacagımdan emın olabılırsınız. . Parayı veren dudugu calar hesabı ile parayı yatır öyle al dediniz para da yattı telefon nerede? Yazıklar olsun Vestel memnuniyeti... .

 • Ebru S.
  20 Haziran
  15:14

  Asuman Hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum

 • Ebru S.
  20 Haziran
  12:31

  Asuman Hanım bana ulaştığınız numara silindi size ulaşamıyorum. Perşembe günü aradığınızda 2 gün sonra dönüş yaparım demiştiniz dönüş yapmadınız. En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Ebru S.
  13 Haziran
  15:41

  Asuman hanım geri dönüş yapacağı demiştiniz aramışsınız duymadım. Dahiliye numarasını soruyor.

 • Ebru S.
  13 Haziran
  10:31

  Telefonumu ilk servise gönderdiğimde bahsettiğim sıkıntıya bakılmamış (sürekli kulaklık bozuluyor, kulaklık girişi bozuk), ikinci gittiğinde sıkıntıya bakıldığını söylenmesi halinde sıkıntının tekrarlaması ve üçüncü kez aynı nedenden dolayı gönderiyorum, telefonun ikinci kez garantiye gittiğinde telefonumun ekranındaki cam jelatinin çıkarılması ve telefonumun kromaj kısmının kırık olarak gönderildi bunu da 3. garantiye gidişinde belirttim. Kulaklık ile ilgili sıkıntı var sıkıntı giderilmiyor ve üstüne cihaza zarar veriliyor, kulaklık girişi ile ekranın ne alakası var? Bir de gururla yerli diyorsunuz. Garantiye göndermeye bile güvenemeyeceksem kime güveneyim telefonu aldığıma pişman oldum. Vestel venüs 5.5 x Telefona ödediğim ücretin talebini istiyorum...

 • 13 Haziran
  09:20

  Sayın Sönmez,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz.
  Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ!
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ

 • Ebru S.
  12 Haziran
  12:25

  Şikayetime neden cevap vermiyorsunuz?