Vestel Venüs İlgisizlik ve Arıza Tekrarı.

Ercan C. |

Arkadaşlar 16 ay önce aldığım 5'' Venüs marka telefon. Size hangi şikayeti yazsam acaba araban varsa trafik setinin içine koy arıza yaptığında takoz olarak kullanırsın. 5 kere servise gönderdim ancak bir keresinde telefonun ana kartını değiştirdiler. Telefonla arayıp yazdırdığım arızalarla ilgili hiçbir gelişme yaşanmadı çözüm merkezine şikayet yazdırdım ancak aylar sonra geri göndüler. Size yardımcı olacağız dediler fakat nerede ilgi?

Vestel Holding başkanı sayın Ahmet Nazif Zorlu beyefendiye yazdım ne cevap verildi ne arandım. Kardeşim kısacası bu telefon ne alınır ne kullanılır elim kırılsaydı da bu telefonu almasaydım. Hem kendim hem param rezil oldu. Keşke Çin telefonu alsaydım. İlginç olan tek şey son arızaya gönderdiğimde pil ömrü%45 di geldiğinde de pil %45'di nasıl bakım yapıldığını anlayın.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan C.
  11 Temmuz
  19:00

  Evet arkadaşlar telefonu beklettiler ve kargoya vermişler ama arama ve bilgi verme diye bir prensipleri yok ilgisiz ve alakasız bir firma sakin almayın alırsanız başınızı paranızla belaya sokarsınız

 • Ercan C.
  29 Haziran
  21:42

  Sizin tek bildiğiniz yukarıdaki metni tekrar tekrar yayanlamak ve yazmaktırbaska bir bildiğiniz yok.

 • Ercan C.
  27 Haziran
  21:33

  Siz Vestel gurubu olarak hayatta irtibata geçmez vede ilgilenmezsiniz bunun kanıtı olarak da size gönderdiğim telefonun şarjının %45 olarak gönderdim bana %45 geri geldi ilgilenmenizde bumu sayın yönetim kurulu başkanınıza şikayette bulundum kendi ilgilenmesede alt kademesinden biri de ilgilenmez mi size telefonu tekrardan gönderiyorum 28.06.2016 tarihinde Edremit yetkili servisinizden bakalım bu sefer ne olacak.

 • 27 Haziran
  10:24

  Sayın Can,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ