Vestel Venüs İlgisiz Çözümsüz Çözüm Merkezi!

Gülşen T. |

Daha taksitlerini ödediğim telefon tam 5 kez sorunlu olarak servise gitti. Yasal olarak bir yılda aynı sorunun tekrar etmesi durumunda değişim hakkımız olmasına ve bunu yetkililere iletmemize rağmen her seferinde telefonumu güya yapılarak geri gönderildi. Şimdi sırada Tüketici Hakem Heyeti kaldı. Anladığınız dil bu zannedersem. İnsanlarla dalga geçiyorsunuz. Bir daha evimize ne Vestel ne de yan ürünlerini almayacağız. Artık mahkemede görüşürüz.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşen T.
  09 Mart
  00:56

  Telefonum apar topar evimden teslim alındı ayın 2 sinde. 3 gün içinde para iadesi yapılacak dendi halen yapılmadı. şimdi de savcılığa suç duyurusunda bulunmak kaldı. Defalarca aradım yine. Yine çözüm yok. İade edin paramı. Nasıl bir firmasınız siz anlamadım. Dalga geçiyorsunuz. Belli.

 • Gülşen T.
  11 Ocak
  19:43

  Siz zannedersem insanlarla dalga geçiyorsunuz. Memnuniyetimi sağlayamadığınız gibi telefonumu 6.kez iade ya da değişim istediğim halde geri gönderdiniz. Size söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Sakın bu saatten sonra iletişime geçeyim demeyin. Karşınızda her seferin de kandırdığınız insanlar yok artık. bir de yalan söylüyorsunuz insanlara yok memnuniyet miş yok neymiş. Kimi kandırıyorsunuz siz. Yazıklar olsun size. Kafama tüküreyim sizden ürün aldım ya. Yazık.

 • 26 Aralık
  15:11

  Sayın Topuzoğlu,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ