26 Aralık 2015

Vestel Venüs İlgisiz Çözümsüz Çözüm Merkezi!

Daha taksitlerini ödediğim telefon tam 5 kez sorunlu olarak servise gitti. Yasal olarak bir yılda aynı sorunun tekrar etmesi durumunda değişim hakkımız olmasına ve bunu yetkililere iletmemize rağmen her seferinde telefonumu güya yapılarak geri gönderildi. Şimdi sırada Tüketici Hakem Heyeti kaldı. Anladığınız dil bu zannedersem. İnsanlarla dalga geçiyorsunuz. Bir daha evimize ne Vestel ne de yan ürünlerini almayacağız. Artık mahkemede görüşürüz.

Gülşen 664 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Venüs Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Gülşen 09 Mart 2016

  Telefonum apar topar evimden teslim alındı ayın 2 sinde. 3 gün içinde para iadesi yapılacak dendi halen yapılmadı. şimdi de savcılığa suç duyurusunda bulunmak kaldı. Defalarca aradım yine. Yine çözüm yok. İade edin paramı. Nasıl bir firmasınız siz anlamadım. Dalga geçiyorsunuz. Belli.

 • Gülşen 11 Ocak 2016

  Siz zannedersem insanlarla dalga geçiyorsunuz. Memnuniyetimi sağlayamadığınız gibi telefonumu 6.kez iade ya da değişim istediğim halde geri gönderdiniz. Size söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Sakın bu saatten sonra iletişime geçeyim demeyin. Karşınızda her seferin de kandırdığınız insanlar yok artık. bir de yalan söylüyorsunuz insanlara yok memnuniyet miş yok neymiş. Kimi kandırıyorsunuz siz. Yazıklar olsun size. Kafama tüküreyim sizden ürün aldım ya. Yazık.

 • Vestel Venüs Temsilcisi26 Aralık 2015

  Sayın Topuzoğlu, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön