06 Haziran 2016

Vestel Venüs Garanti Uyanıklığı!

2016 Nisan ayında Vestel Venüs 5.5x cep telefonu aldım. Bir süre kullandıktan sonra telefon hiç bir uyarı vermeden kapandı ve bir daha açılmadı. Telefonu servise gönderdiğimde servisten bana sıvı teması olduğu ve garantinin geçersiz olduğu söylendi. Oysaki telefona hiçbir şekilde sıvı teması olmamıştır.

Olmuşsa da bu serviste telefonun sorununu örtbas edip kullanıcıyı suçlamak için yapılmıştır. Vestel hatalı telefon üreterek müşterilerini zor durumda bırakmayı seçmiştir. Vestel servisten ve Vestel marka cep telefonu aldığım için mağdurum.

Vestel'in benim hatam olmayan bu sorunu gidermesini istiyorum. Vestel web sayfasından şikayetimi yazmaya çalıştığımda da şikayet formu çalışmamaktadır. Şikayet mi duymak istemiyorlar yoksa suçu müşteriye atmak işlerine mi geliyor? Vestel bu kadar yetersiz bir marka mı?

Didem 1.126 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Venüs Temsilcisi21 Ağustos 2017

    Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Didem 07 Haziran 2016

    Servis ilgisiz. Vestel ilgisiz. Kendi hatalarını kabul etmiyor, kalitesiz ürünlerini kabul etmiyorlar. Vestel çözüm servisinden aradılar filan beyin yardımcı olacağını söylediler fakat her servise gittiğimizde telefonun daha beter sıvıyla dolu olduğunu söylüyorlar. Vestel kendi suçunu kabul etmeyerek beni mağdur etmiştir. Telefonu garanti dışı tamir edilebilir diyerek mağdur etmeye devam etmektedirler. vestel'in gururla yerli diye insanları kandırması ve mağdur etmesini kınıyorum. Hiç te gururlayerli değil. Bundan sonra vestel'in en küçük bir ürününü dahi almam ve de sesimin ulaşabildiği herkese başıma geleni anlatırım.

  • Vestel Venüs Temsilcisi06 Haziran 2016

    Sayın Gedikli, Geri bildiriminizi süreçlerimizi geliştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti sunmak için BURADAYIZ markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön