Hilmi Merih L. Teşekkür Mesajı

Fahriye hanıma çok teşekküre ediyorum.

Vestel Venüs Garanti Kapsamına Alınmadı!

Hilmi Merih L. |

Vestel bayiinden almış olduğum Venüs marka cep telefonu geçen hafta bozuldun garanti süresi dolmadan geçmiş tecrübelerimden servise götürmeden cep telefonu tamircilerine götürdüm. Sim kart okuyucu haznesinin arızlaı olduğunu, değişmesi gerektiğini söylediler. Ne kadar dedim, 15-20 TL
ama servis 50-60 yapar dediler. 4-5 dükkana sordum bulamadım. Yetkili servise götürdüm evet dediler. Garanti kapsamında mı evet dediler.

İçime bir kuşku düştü ama sevindim, aradan 2 gün geçti kullanım hatası imiş? Aldığım bayiye ve bıraktığım servise gittim. Bana hak verdiler ama İstanbul'da ki servis ana kartın değişeceğini hasar gördüğünü söylediler. Ben oraya sim karttan başka bir şey sokmadım, eğer sim kart takmak ile anakart arızası oluyorsa benim suçum nedir! Karşımdaki personel hep aynı şeyleri söyledi. Ben eğer bu şikayeti bir Vestel Venüsyetkilisi okuyorsa şunu diyorum benim suçum yerli malı yurdun malını almam mı?

Etiketler :

Soket ve Girişler Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilmi Merih L.
  21 Temmuz
  15:24

  Fahriye hanıma çok teşekküre ediyorum.

 • 18 Temmuz
  09:11

  Sayın L.,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ