Vestel Venüs Cep Telefon Problemi!

Levent E. |

Vestel'den markasına güvenerek, biraz da milliyetçilik yaparak Venüs marka bir cep telefonu satın aldım. Aldığım gün cihazın ekranı gitti. Sağolsun satıcı mağaza yenisiyle değiştirdi. Bir süre sonra yeni cihaz da sim kartı tanımama arızası verdi. Cihaz annemlerde olduğu için babam İzmir'e servise gönderdi. Cihaz geldiğinde aynı problem devam ediyordu. Bu sefer ben Ankara merkez servisine verdim.

Gitti geldi aynı problem devam ediyor. Ben de 3. defa aynı problem için tamir istemediğim için Yenimahalle servisine cihazı verirken yeni bir cihaz talep ettiğimi, mümkünse farkını vererek bir üst cihaz talep ettiğimi belirttim. Vestel benim bu talebimi yok farz ederek cihazı tamir edip geri göndermiş.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  10:20

  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ