21 Ekim 2016

Vestel Venüs Cep Telefon Arızası Bulunamadı...

Vestel markalı Venüs cep telefonu alalı 1 yıl civarında olmuştur fakat bu süre zarfında 4 defa aynı sorunla servise gönderildi, servisten formatlanıp tekrar tarafıma gönderildi, arıza bilgisinde herhangi bir şey bulunamadı diyerek tekrar iade edilmiştir.

Telefonun değiştirilmesini ısrarla talep etmeme rağmen değişimi firma kabil etmemektedir. Almış olduğum ürünün kusurlu olduğunu belirtmeme rağmen firma bu durumu asla kabul etmemiştir.

Bundan sonra bu firmanın hiçbir ürününü almayı düşünmüyorum. Firmanın müşteri memnuniyetinin sağlanması konusunda hiçbir çaba göstermediğini bizzat yaşamış oldum. Almış olduğum ürünü kalitesi de zaten 1 sene içinde 4 defa servise gitmesinden anlaşılıyordur. Firma müşteri memnuniyet merkezi aramalarımın hiç birinde beni haklı görmemiş ve isteklerimi karşılama yanlısı olmamıştır.

Ramazan 2.264 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan'ın Teşekkür Mesajı21 Ekim 2016

    Murat beye teşekkürler

  • Vestel Venüs Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Kızılarslan, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Vestel Venüs Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Kızılarslan, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön