Tuğçe Ş. Teşekkür Mesajı

İlgilerinden dolayı teşekkürler

Vestel Venüs Ben Bu Telefonu Devamlı Servise Göndermek İçin mi Aldım?

Tuğçe Ş. |

02.05.2015 tarihinde hediye olarak alınmış olan Vestel Venüs 5.0 x telefonumu alındıktan 5 ay sonra ekranda oluşan çatlak yüzünden servise gönderdim. 185 TL ödeyerek ekranını komple değiştirdim. Bundan 2 ay sonra ekranda uzunlamasına beyaz çizgiler oluştu. Aynı zamanda aldığımdan beri video çekemiyorum devamlı odaklanma sorunu yapıyordu ve sol hoparlör hiç çalışmıyordu.

İkinci kez servise gönderdim video sorunu çözüldü ekranda ki çizgilerde giderildi, hoparlör sorunu devam ediyor ve bu servisten geldiğinde yeni bir sorun daha çıktı. O da şu; telefonun interneti çekerken bir anda gidiyor ve internet çekmez oluyor. İnternete girmeye çalıştığımda çevrim dışısınız yazıyor veri bağlantım aktif olduğu halde. Ta ki sim kartı çıkarıp taktığımda bu sorun çözülüyor. Aradan bir yarım saat geçince tekrar donuyor internet çekmez oluyor. Tekrardan servise göndermek istemiyorum çünkü en az 8 gün sürüyor.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğçe Ş.
  13 Haziran
  16:59

  İlgilerinden dolayı teşekkürler

 • 11 Haziran
  09:37

  Sayın Şahindaş,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ

 • Tuğçe Ş.
  11 Haziran
  03:47

  Yedek telefonum yok servise gittiğinde kullanabileceğim usandım bu telefondan. Eşim fly marka Çin malı bir telefon aldı iki sene önce bu telefona bin çeker daha bir kere servise göndermedi. Bende mi böyle yapsaydım Vestel Erciş ettiğim için hata bende sanırım