14 Şubat 2015

Vestel Uydu Alıcısı Masraf Çıkardı!

Vestel marka Uydu alıcımda sorun oldu TV'deki kanallar aniden kayboldu, çağrı merkezini aradım frekans numaraları verilerek güncelleme yapıldı, normale döndü televizyonu açıp kapamam sonrası tekrar aynı sorun oldu tekrar çağrı merkezini aradım güncelleme frekans ayarlarını verdi fakat işlem başarısız oldu ve servise yönlendirildim.

Ertesi gün servis geldi, uydu cihazında sorun olduğunu tamir ücretinin yeni alınacak üründen pahalı olduğu için yeni cihaz almam önerildi ve servis ücreti aldılar, bende yeni uydu cihazı aldım, son kez Vestel uydu alıcı mı denemek için Vestel'i aradım güncel frekans no verildi ve TV kanalları düzeldi, boş yere servis ücreti ve yeni uydu cihazına ücret ödedim mağdurum.

Ümit B. 1.762 Okunma

Cevaplar

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı12 Mart 2015

    Vestel çözüm merkezinden Esra hanıma çok teşekkür ediyorum. Şikayetim üzerine kısa bir süre içerisinde tarafıma dönüş yaptı. Tatlı dili ve kullandığı çözüm odaklı önerileriyle bize kısa sürede yardımcı oldu. Örnek teşkil edecek çözüm önerileri ve en önemlisi kullandığı dil için Esra hanıma teşekkür diyorum.

  • Ümit B.14 Şubat 2015

    Şikayetimle ilgili geri dönüş sağlandı ama konuşma esnasında telefonum şarjı bittiği için görüşmemiz yarım kaldı arandığım numaraya geri dönüş yaptım fakat müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Tarafıma tekrar geri dönüş yapılmasını istiyorum.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi14 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön