Musa Rıdvan K. Teşekkür Mesajı

Murat Beye ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Vestel Ürünün Kronik Arızalı Olması Ve Bu Durum İle İlgilenilmemesi.

Musa Rıdvan K. |

Buzdolabımızı Mayıs 2015 tarihinde aldık ve o tarihten beri üst tarafının soğutmasında problem var. Bazen soğutuyor bazen soğutmuyor. Bu sebepten dolayı bazen yiyeceklerimiz de bozuluyor. Yaptığımız görüşmeler sonucunda defalarca teknik servis geldi ve sorunu anlık olarak çözdüler fakat sorun devam etti. En sonunda fabrikadan gelen teknisyen bazı incelemeler yaptı ve ürün değişimi için rapor tuttuk. Buraya kadar olan durum bir şikayet konusu ama asıl önemli şikayetim ise şudur; Son yapılan işlem Şubatın 20'sinde yapıldı ve fabrikadan gelen teknisyen 2 gün içerisinde konu ile ilgili aranacağımızı söyledi. Bunu söylediği tarih Şubatın 20'si. Bugün ise Martın 29'u. Yani 2 gün içerisinde arayacaklardı fakat 40 gündür ne arayan var ne soran. Bu zaman içerisinde de 3 kez Vestel firmasını aradım. Her aradığımda ise ilgili birime ileteceklerini söylediler. Hala bekliyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa Rıdvan K.
  30 Mart
  16:51

  Murat Beye ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

 • 30 Mart
  09:33

  Sayın Kılıç,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ