18 Kasım 2014

Vestel Ürünü 10 Gün Kullanabildik.

5 Ağustos tarihinde almış olduğumuz SEG marka yani Vestel'e bağlı bir marka olan plazmayı sadece doğru düzgün 10 gün kullanabildik. Aldığımız günden beri kanal değiştirdiğimizde 3 saniye geçmeden TV kapanıyordu.

Bu şikayetimizi firmaya bildirdikten sonra 3 kere servise gönderdik ve TV de hiç bir şekilde düzelme olmadı. 3 aydan daha fazla bir süredir kullanamadığımız TV için yeni bir ürün isteme talebinde bulunduk ve hala cevap gelmedi. Güvenip almış olduğumuz bu firma hakkında gereken her yere şikayetimi bildirdim ve bildirmeye de devam edeceğim.

Sibel 943 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi18 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön