25 Aralık 2014

Vestel Ürünlerinin Arkasında Durmuyor!

Bir mağazadan 12.03.2013 tarihinde Vestel marka televizyon aldım. 20 ay kullandım, televizyon açıkken bir anda görüntü gitti. Garanti süresi dolmadığı için teknik servisi aradım, geldiler televizyonu nasıl siliyorsun diye sordular. Ben de televizyonu alırken bana nasıl silmemi söyledilerse aynı şekilde sildiğimi söyledim ve gösterdim.

Televizyonu aldılar götürdüler, 1 hafta sonra arayıp kullanıcı hatası diyerek tamir edelim mi diye sordular. Fiyatı ne kadar olur dediğimde televizyonun fiyatı kadar fiyat çıkardılar. Şimdilik kalsın diyerek televizyonu geri istedim, getirdiler servis ücreti istediler ve gittiklerinde fark ettim ki televizyonun kasasında defo vardı. USB girişi de arızalı geldi.

Konca 2.733 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön