Selçuk Y. Teşekkür Mesajı

Fahriye hanıma teşekkür ediyorum

Vestel Ürün Değişiminde İşi Ciddiye Almıyorlar!

Selçuk Y. |

3 yıl önce aldığım buzdolabının son 1 yıldır sürekli motoru çalışıyor. Motor hiç durmuyor haliyle de elektrik faturası olması gerekenden çok daha fazla geliyor. Servisten gelenler dolabın değiştirmedik hiçbir parçasını bırakmadılar. Fakat sorun halen devam ediyor. Çağrı merkezini aradığımızda tamam değişim formu hazırlıyoruz diyorlar fakat sadece demekle kalıyorlar.

En son olarak bugün geçici olarak ufacık buzdolabı getirdiler fakat arızalı olanı evde bıraktılar. 1 saat içerisinde alacağız demelerine rağmen 5 saat geçti ne gelen oldu ne de arayan. Servis kayıtlarına baksınlar sadece buzdolabı için yirmiye yakın arıza bildiriminde bulunmuşuzdur fakat hiçbir şekilde üstünde durmuyorlar. İşleri sadece ürünü satana kadar sattıktan sonra da oyalama taktiği başlatıyorlar sanırım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk Y.
  05 Ağustos
  11:09

  Fahriye hanıma teşekkür ediyorum

 • 02 Ağustos
  09:06

  Sayın Yalnızer,
  Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ