14 Ağustos 2015

Vestel Ürün Değişim Talebime Dönüş Yapılmıyor!

22.07.2015 tarihinde almış olduğum 42fa8200 TV'de bulutlanma sorunu vardı ve talep ettim ürün değişimi yapıldı. Fakat yerine gelen üründe de ışık sızması sorunu çıktı. Servis geldi ve ürünü atölyeye götürüp kontrol etti. Sorun olmadığını söyleyip geri getirdi. Fakat ışık sızması siyah ekranlarda görülen bir sorun olup servis bunun mavi ekranda görünmediğini söylemektedir.

Vestel çağrı merkezine defalarca çağrı açtım ve vmh@vestel.com.tr adresine çektiğim resimleri yolladım. Hiçbir yetkili tarafıma dönüş yapmadı. İlk defa Vestel ürünü aldım ve çok pişman oldum. Satıcı firma ürünün kusurlu olduğunu söylemektedir. Bugün tüketici mahkemesine başvurumu yapacağım.

Murat G. 481 Okunma

Cevaplar

  • Murat G.24 Ağustos 2015

    Vesteli ilgisizliğinden dolayı tebrik ediyorum. İlk ve son olarak Vestel urunu almış oldum. Tamamen rezil bi firma olduğunu ortaya çıkardılar. Asla ülkemizi temsil edecek bi firma olamaz. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Ve şikayetinin pesini birakmayacagim asla. sonuç alamazsam da bu TV yı tüm basın önünde pencereden aşağı firlatacagim. Herkes gorsun ne kadar rezil bi firma olduğunu...

  • Murat G.19 Ağustos 2015

    Sikayetimle ilgili Vestel çözüm merkezinden 3 gün önce Zühal hanım aradı ve resimleri istedi. Resimleri hemen yolladım fakat 3 gün geçtiği halde tekrar dönüş yapmadılar.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön