07 Mayıs 2013

Vestel Üretim Hatasını Kendi Kendimize Nasıl Düzeltebiliriz!

Bursa VSOutlet mağazasından aldığım 1805 model süpürgenin başlığındaki fırçalı kısım açıkken sorun yok. Ancak halıya takılmaması için bu fırçaları kapattığınızda fırçalar yüksek kaldığı için halıya takılıyor ve süpürmek imkansızlaşıyor. Aldığım yerle görüştüğümde sorunun aldığım cihaza dair olmadığı o model tüm cihazlarda aynı olduğunu söyledi. Sıfır aldığım cihazın fırçalarının boyunu keserek kısaltmamı önerdiler (Satış sonrası hizmet). Bu zamana kadar evimde hiç bulundurmayarak haklı olduğumu kanıtlayan Vestel'den ürünün arkasında durmasını bekliyorum.

Talha 214 Okunma

Cevaplar

  • Talha 08 Mayıs 2013

    Bu cihazı ihtiyacım olduğu için aldım ve kullanmak zorundayım. Sizin günler belki aylar süren bu takip sürecinizde bizim para vererek, markanıza güvenerek aldığımız bu ürünü kullanmamamızı mı bekliyorsunuz? Ben tıraş makinesiyle kısaltarak kullanmaya başladım ürünü ancak markanızı tercih etmekle büyük hata yaptığımı anladım. Çevremdeki insanları da bu konuda uyaracağım.

  • Vestel Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Şikayetvar İlgili, Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön