Vestel Üretim Hatalı Ayıplı Mal Satıyor.

Sülün A. |

Vestel'den TV aldım bir müddet sonra bozuldu. Servis üretim hatası dedi. Vestel yerine yenisini yolladı. Yenisi de geçen hafta içerisinde bozuldu. Servis üretim hatası dedi tekrar fabrika size mutlaka yenisini gönderir dedi. 10 gündür bekliyorum, aramadığım insan yazmadığım mail kalmadı. Vestel aldığım için çok pişmanım. Üretim hatası olan ayıplı mallarını satıyor ve ürün ile ilgili bir sıkıntınız olduğunda asla size kimse yardımcı olmuyor. Müşteri şikayetleri kısmından onlarca insanla görüştüm not bıraktım sizi dinleyip telefonu kapatıyorlar. Dr. A*** T*** bey ve asistanı B*** hanıma kadar mail attım. Telefon ile aradım kimse ilgili değil. Garantisi boyunca bile ürünü kullanamıyorsunuz.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sülün A.
  04 Mayıs
  17:44

  Hala iritbata geçmelerini bekliyorum. Yerli malı yurdun malı:) düşüncesi ile aldık ürün elimizde kaldı. Ayıp çok ayıp.

 • Sülün A.
  30 Kasım
  17:21

  hiç kimse yardımcı olmadı. müşteri hizmetlerini arıyorsunuz sizi sürekli bir başkasına aktarıyorlar. kimse yardımcı olmuyor. haftalarca aramadığım kimse yazmadığım mail kalmadı. bir daha asla Vestel almam. kendi üretim hatalarından kaynaklı sorunlarda bile servis ücretini ve masrafları size ödettiriyorlar. müşteri temsilcileri asla yardımcı olmuyor. bu nedenle Vestel demek garani bitince çöpe atmak demek. çünkü sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar.

 • 11 Eylül
  12:11

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ