18 Temmuz 2014

Vestel TV'yi Alalı 1 Ay Olmasına Rağmen 2 Kere Yazılım Hatası Verdi.

Ürünü alalı 1 ay 10 oldu. 1 hafta önce televizyon kendi kendine açılıp kapanmaya başladı, servisi aradık ve yazılım hatası olduğunu söylediler ve yazılım yüklediler ve yine aynı hatayı verdi. servis bu sefer televizyonu atölyeye götürmemiz gerekiyor dediler bende onlara ürünü iade etmek ve yeni ürün almak istediğimi söyledim, bana ürünün iadesi olmaz dediler. nedeni de 1 ay sonra televizyonun arıza vermesiymiş ama o bir ay içerisinde olsaymış bir ihtimal değişim olabilirmiş. bu ne saçmalık anlamış değilim.Vestel'den televizyon alarak büyük bir hata yaptım.

Makbule B. 2.320 Okunma

Cevaplar

  • Makbule B.11 Ağustos 2014

    vestelin servis sorunu olduğunu düşünüyorum çünkü ne servistekilerin nede müşteri hizmetlerinin kendilerinden haberi yok.televizyon arızamı servis evde görüyor servis çalışanı amirini arıyor arızayı görüyor ama ne hikmetse ne servistekilerin nede müşteri hizmetlerinin bundan haberi yok,yanımda hata görülürken ve atölyeye götürülen tv min arızasını nedense servis ve merkezdeki uzmanları görmediğini söylüyorlar.şimdide bana uydu cihazımdan kaynaklandığını söylediler ve benden uydu cihazımı istediler bu ne saçmalık anlamış değilim bana geçici süreliğine verdikleri tv de uydu cihhazımda arıza yokken ve kendi tv leri sorunsuz çalışıyorken ne mantıkla bunu bize söylüyorlar anlamış değilim vestelden ricam hatalarını kabul etmeleri ve artık sorunumu çözmeleridir.1 ay olucak ve tv'im atölyede bekliyor ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim en kısa sürede tv'min değişimini istiyorum aski taktirde yasal haklarımı kullanıcam.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön