Alper U. Teşekkür Mesajı

Konuyla ilgili çözüm noktasına ulaşılıncaya kadar Vestel Merkezi tarafından gerekli çaba gösterilmiştir. Bu çaba dolayısıyla Vestel Merkezi'ne teşekkür ediyorum.

Vestel TV Yavaş ve Donuyor!

Alper U. |

Vestel TV 'mde internette yavaşlık, donma gibi sorunlar nedeniyle 10.01.2016 tarihinde Antalya Yetkili Servisi'ne başvurdum. 12.01.2016 tarihinde evime gelinerek merkezden yazılım talep edileceği söylendi. 15.01.2016 tarihinde yazılımın geldiğini ve gelip yükleyeceklerini söylediler. Hiç kimse gelmedi ve aramadılar bile. Ardından 19.01.2016 tarihinde geleceklerini söylediler, gelmediler. Tekrar servisi aradım 21.01.2016 tarihine gün verdiler. O tarihte de gelen olmadığı gibi aramadılar da. Tekrar servisi aradım ve 22.01.2016 tarihinde evime gelip yazılım yükleme işlemine başladıklarında TV bir daha açılmadı ve TV'yi götürüp ertesi gün getireceklerini söylediler ve tabi ki getirmediler.

Etiketler :

Yazılım - Program Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper U.
  01 Şubat
  19:47

  Konuyla ilgili çözüm noktasına ulaşılıncaya kadar Vestel Merkezi tarafından gerekli çaba gösterilmiştir. Bu çaba dolayısıyla Vestel Merkezi'ne teşekkür ediyorum.

 • Alper U.
  27 Ocak
  18:38

  Sikayetvar sitesindeki bildirim sonrası kısa sure içerisinde firma tarafından arandim.tv'nin internet islemlerindeki hiz kapasitesinin ancak bu kadar olduğu belirtildi. Ancak bu mouse hiz sartlarinda efektif internet kullaniminin mümkün olmadığını belirtmeliyim. kullanım kilavuzunda harici USB mouse lar ile calistigi yazmakta olup, firma yetkilileri mümkün olmadığını bildirmektedir. Bu noktada karar ve gorusu okuyuculara birakiyorum. saygılarımla

 • 25 Ocak
  09:16

  Sayın Uçkun,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ