Bahri Ö. Teşekkür Mesajı

Murat Bey sorunla ilgilenerek hızlı biçimde çözüme kavuşturmuştur. Kendisine ve onun nazarında Vestel firmasına teşekkür ediyorum.

Vestel TV Problemli!

Bahri Ö. |

20.05.2016’da kurulumu yapılan 55fa8500 model televizyonda ekran modunu; sinema ve doğal mod’a aldığımda sürekli olarak, “dinamik” moduna aldığımda ise kanal geçişleri sırasında televizyonun arkasından yükselen ve oturduğunuz yerden duyulan ve izleyeni rahatsız eden “vızzzz” sesi geliyor.

Servis çağrıldı ve servis yetkilileri bunun TV’nin trafosundan kaynakladığını ve normal olduğunu, sesi duymak istemiyorsak o sesin gelmediği mod olan spor modunda TV’yi izlememiz gerektiğini söylemişler. Ben de teknoloji mağazalarındaki Vestel markalı 55” ve 49” televizyonları “sinema” ve “doğal” moda alarak test ettim. O TV’lerde kesinlikle böyle bir ses gelmedi.

Vestel, ülkemizin büyük değerlerinden bir tanesi. Paramın bu ülkeye yatırım yapan, istihdam oluşturan yerli bir firmaya gitmesini isterim. Bu büyük firmadan da kendisine yakışanı yapmasını
bekliyorum.

Etiketler :

Ses - Ses Çıkış Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahri Ö.
  30 Mayıs
  11:26

  Murat Bey sorunla ilgilenerek hızlı biçimde çözüme kavuşturmuştur. Kendisine ve onun nazarında Vestel firmasına teşekkür ediyorum.

 • 30 Mayıs
  09:24

  Sayın Öksüz,
  Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ