18 Mart 2015

Luxor TV Montaj Ücreti!

Vestel Luxor marka TV aldığım için Vestel garantisinde olmasına rağmen ücret talep etmektedir. Kurulumu kendim tarafından yapılırsa oluşacak sorunda zorluk çıkar manasına getirerek servisi zorunlu koşmaktadır. Servis ücretini sorduğumda ise net bilgi verilmemektedir. Ücretsiz kurulum talebimi ilettim net yanıt alamadığım için buraya yazıyorum Vestel'e güvenip TV alıyoruz kurulumda ücret isteniyor yarın TV bozulsa eve gelecek servis yine para ister bende böyle bir algı oluştu şu an. Durumun çözülmesini temenni ediyorum.

Ümit 2.464 Okunma

Cevaplar

  • Ümit'in Teşekkür Mesajı18 Mart 2015

    Ben hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Arandım detaylı bilgi aldım. Servis No.. sunu da aldım. Vestel müşteri hizmetlerine teşekkür ediyorum hızlı çözüm ürettikleri için. Lakin servis bu TV yi ücretsiz kursa daha iyi olur. Kendim kurulum yaptım.

  • Luxor Temsilcisi18 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön