24 Temmuz 2017

Vestel TV LED'lerinin Sürekli Yanması.

2015 yılında alınmış olan TV için yan tarafı ısınıyor diye servis çağırdığımızda normal denildi. Hemen arkasından birkaç ay sonra 28/07/2016 da ısınmanın olduğu yer karardı görüntü gitti ve servis tarafından LED'lerin yandığı söylendi, parça garanti dahili değiştirildi. 21/07/2017 tarihinde tekrar aynı arızayı tekrarladı ve yine LED'lerin yandığı söylendi. Şu an yine garantisi var henüz ama bu LED'ler sene de bir kez yandığına göre seneye ben bu parçayı yaklaşık 300 TL vererek değiştirmek zorunda kalacağım. Bu TV sürekli sene de bir kez LED'lerini yakıyor. Ben bu şekilde bu ürünü kullanmak istemiyorum ve en hızlı şekilde yenisi ile değiştirilmesini istiyorum. Ayrıca gelen servisteki teknisyene cihaz değişimi talep ettiğimi ilettiğim halde ''değiştiremezsiniz TV'yi'' demesi de cabası. TV'nin sürekli aynı arızayı vermesinin sebebi teknik bir sorundur veya fabrikasyon.

Elif 3.913 Okunma

Cevaplar

 • Elif28 Temmuz 2017

  Bana sormadan benim televizyonuma müdahale de bulunup bi de üstüne yetmezmiş gibi arayıp televizyonu yaptık yarın getiriyoruz diyorsunuz. Siz nasıl bir firmasıniz nasıl calisanlarsiniz ben anlamış değilim. Böyle rezalet böyle ilgisiz vurdumduymaz bir firma görmedim. Yazimi okuyan ürün almak isteyen kişilere de mesajim sudur ki; Siz siz olun sakin ama sakın evinize bu markayı sokmayin.

 • Elif27 Temmuz 2017

  beni bir hafta içinde sinir hastası ettiler. ben hamile bir kadınım ve en ufak bir şey olursa tek sorumlusu Vestel ve ilgisiz personelleridir.

 • Elif27 Temmuz 2017

  böyle ilgisiz böyle boş bir firma olamaz. güya cihazlarının arkasında duruyorlar ama bırakın cihazların arkasında durmayı muhatap olacak kimseyi bulamıyorsunuz. çözüm merkezi adı altında çalışan hiçbir işe yaramayan yardımcı olamayan kişilerle görüşüyorum. hiç biri çözüm odaklı değil olmadığı gibi görüşmek için de bütün gün telefon basında da beklesen imkansız.

 • Elif25 Temmuz 2017

  sözüm ona bugün sonuç için bilgi verilecekti ama bu saat oldu henüz arayan soran yok. çağrı merkezine sürekli bilgi bırakıyorum aranmak için ama O kadar ilgisiz bir firmasınız ki ona bile geri dönüş sağlanmıyorsunuz...

 • Regal Temsilcisi24 Temmuz 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Elif24 Temmuz 2017

  şikayetime sadece site üzerinden mesajla dönüş oldu ama henüz konu ile ilgili muhatap olacak birileri tarafıma dönüş yapmış değil. firmanın bu kadar ilgisiz olması işin ne kadar uzayacağının da göstergesi olsa gerek... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön