Hepsiburada.com Vestel TV Kurulum Ücreti.

Selin E. |

Hepsiburada.com'dan 32'' Vestel marka bir televizyon aldım. Kargo ulaştıktan sonra Vestel çağrı merkezinden kurulum için kayıt yaptırdım ve yaklaşık bir saat sonra servis tarafından arandım. Kurulumun "duvara ise 65 TL sehpaya ise 45 TL" olduğu söylendi. Ben sehpaya kurulum yaptıracağım. Televizyonun kutusunun açılıp, çıkarılıp, TV sehpası üzerine konup fişe takılması için nasıl oluyor da 45 TL alınıyor anlamış değilim. Servis olarak kurulum yapılmazsa garanti konusunda problem yaşayacağım söyleniyor. Eğer ki garantinin başlaması için servis kurulumu mecburi tutuluyorsa ücret alınmaması gerekiyor, tüketicinin garantisini korumak için başka alternatifi yok çünkü. Bugüne kadar hiçbir zaman yeni aldığım bir eşyanın servis kurulumu için ücret ödemedim. Türk markası olduğu için tercih ettiğim Vestel bu tercihimden dolayı beni pişman etti sağ olsun. Bir daha Vestel ürünü almayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  08:44

  Sayın Selin E.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TRM-620-76619 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Selin E.
  20 Haziran
  13:49

  Sipariş numaram: 69262208.
  Ürün sayfasında kurulum ücreti ile ilgili bir bilgi yok.

 • 20 Haziran
  13:20

  Sayın Selin E.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri