31 Ağustos 2015

Vestel TV Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor.

Öncelikle eşim ve benim ailemin evindeki TV' lerde bizim evimizde ki 3 TV' nin de Vestel olduğu belirtmek istiyorum. Bunu belirtme nedenim Vestel'i seven iyi bir müşterisiyiz ancak bu düşüncemizi değiştiren bir sorunla karşı karşıyayız. Mutfağımızdaki 19" LED TV 2012 yılında alındı.

Bunu okuyan site yetkilisi, site ziyaretçileri ve Vestel yetkilisi garanti süresinin dolmasından dem vurarak yaşadığım sıkıntıyı maalesef dikkate almayacak, ilgilenmeyecek. Yinede yazmak istedim TV ilk günden beri aynı yerde aynı bağlantılarla çalıştığı halde kendi kendine açılıp kapanıyor. Bahsettiğim gibi tüketici hatası vs yok. Eğer Vestel yetkilileri beni şaşırtıp arayıp sorunumu çözerse onu da siteden yazacağım.

Özgür 1.928 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Özgür03 Eylül 2015

  Az önce tekrar arandım ve cihazımın incelenmesi için bir servis yönlendirileceği bilgisi verildi. En başta da belirttiğim gibi severek, güvenerek kullandığımız Vestel bizi hayal kırıklığına uğratmaz. Gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

 • Özgür03 Eylül 2015

  Vestelden beni aradılar ve garanti sürem dolduğu için ücretli onarım dediler. Ben kendilerine ürünün bir TV olduğunu yani örneğin cep telefonu Vs. Gibi hor kullanma, sıvı teması Vs. Vs olamayacağını yani duvarda öylece durduğunu ve de evimdeki diğer iki Vestel marka TV lerin de aynı evde biri 5 diğeri 6 yıldır kullanıldığını bir sorun olmadığını belirttim. Bir TV nin ömrünün 3,5 yıl olmaması gerektiğini ısrarla belirtip ücretsiz onarım talep ettim. Arayan yetkili ilgili birimler ile görüşüp döneceğini belirtti ve hala dönüş yok bekliyorum.

 • Vestel Temsilcisi31 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön