Burak K. Teşekkür Mesajı

Sorunumla ilgilendiği için, fahriye hanıma teşekkür ederim.

Vestel TV Kapanmıyor!

Burak K. |

Vestel 4K 3D Smart 102 ekran LED TV (40 inç) model televizyonu yeni almıştım fakat 1 ay sonra kapanmama sorunu meydana geldi. Kumandadan, TV' den kapattığım zaman, logo' nun hala açık olduğunu fark ettim ve direkt kanal değişimi yapınca otomatik açılma ekranı gelmeden kanal değiştirmeye başladı. Televizyon fişini çekmeden kapanmıyor! Şaka gibi ama gerçek. Vestel müşteri hizmetleri, kısa video tarzında bir şey isterse direkt gönderirim.

Etiketler :

Yazılım - Program

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak K.
  11 Temmuz
  19:25

  30 Haziran 2016 Tarihinde ''Telefon Görüşmesi''n de gayet güzel ilgilendiler, eve servis geldi ''Sorun var'' deyip götürdüler ve 11.07.2016 tarihine kadar ses çıkmayınca ''Sorun yok'' dediler. şu an hala televizyon gelmiş değil.!

 • Burak K.
  30 Haziran
  11:42

  Sorunumla ilgilendiği için, fahriye hanıma teşekkür ederim.

 • 28 Haziran
  10:02

  Sayın Karaaslanoğlu,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ