18 Mayıs 2015

Vestel Teslim Edilmeyen Televizyon!

İstikbal mobilyadan aldığım eşyalar nedeniyle hak edilen 82 ekran televizyonum iki aydır teslim edilmedi. Bu televizyon verilmeyecek mi, verilecek ise ne zaman verilecek. Yapmış olduğum tüm girişimlerden sonuç alamadım, cevap bile vermiyorlar. İlgili birime bildirdik demekle yetiniliyor.

Alpaslan K. 910 Okunma

Cevaplar

  • Alpaslan K.21 Mayıs 2015

    Öncelikle çözüm merkezi Deniz hanıma ilgilerinden ve çözüm çabalarından dolayı teşekkür ederim. Ancak şu en kısa zaman ne zaman bir türlü öğrenemedim. Hadi hayırlısı... .

  • Alpaslan K.18 Mayıs 2015

    Hep aynı mesaj. Birer hafta arayla iki defa talebimi Vestel e ilettim ama bir cevap bile verilmedi.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön