Vestel Televizyonunun Ekranı Kendiliğinden Çatladı.

Fırat Ç. |

Vestel 49fa5000 49 inç televizyonumun ekranı hiçbir temas olmadığı halde TV izlerken çatladı. Servisi çağırdım bana kullanıcı hatası hiçbir şekilde garanti kapsamına girmez diyorlar. Bu ne demek oluyor anlamış değilim. Gururla yerli diye almış olduğum televizyonun ekranına 1200 TL istiyorlar. Bu sorunu nasıl çözeceğiz anlamıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat Ç.
  15 Ekim
  10:48

  1 ay önce televizyonum paneli kendiliğinden kırıldı en az 10 sefer aramama rağmen geri dönüş yapılmadı her seferinde size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız demelerine rağmen bundan sonra Vestel mi aman aman kimseye de tavsiye etmiyorum bu kadar sorunlu bir marka daha önce görmedim sorumsuz insanların elinde kalmış yazık bir de gururla yerli derler yazık hem de çok yazık bundan sonra ne evime ne de başka birine ne aldırırım ne de tavsiye ederim başı ağrımasını istemeyen almasın abi uzak dursun

 • 21 Eylül
  09:53

  Vestel

  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ