Vestel Televizyonun Kurulumunda Ücret Alıyor

Havva Ö. |

01.03.2014'de Gold.com.tr'den ailelerimize 2 adet TV aldık. Birisini Bursa'ya, birisini ise İzmir'e gönderdik. Bursa Mustafa Kemalpaşa'daki yetkili servisi eve çağırdık. TV kablosunu prize takıp kumandayla otomatik kuruluma basmak için bizden 40 TL gibi yüksek bir meblağ talep etti. Üstelik bu parayı almadan gitmeyiz diyerek ısrarla bu para istendi. İzmir'deki ailemizde aynı şekilde eve bir yetkili servis çağırdı gelen servis bizim Gold ile bir anlaşmamız vardır sizden bir ücret talep etmiyoruz dedi. Bu durumda ne yapmalıyız hakkımı sonuna kadar aramak istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Havva Ö.
  06 Mart
  15:32

  sizinle görüştük sayın vestel malesef siz bi çözüm bulsaydınız çağrı merkeziniz size geri dönüş yapacagız dedikten sonra bize dönseydi şikayet vara kadar uzamazdı bu konu !!!

 • 06 Mart
  15:22

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Seg tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü