İstikbal Televizyonun Geç Gelmesi!

Elif B. |

09.10.2015 'de sisteme girilen Televizyon defalarca aramama rağmen tam net cevap alamadım ve bununla birlikte ürünüm gelmedi. Biz cep telefonu öncelik değil Televizyon gelmesini istediğimiz halde dalga geçer gibi telefonu gönderiliyor ama nedense Televizyondan haber yok, öyle bir sistem var ki kimseyle doğru düzgün konuşup net cevap alamıyorum. Müşteri hizmetleri sizi arayacaklar demekten başka bir şey yapamıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  08:12

  Sayın İlgili,

  Tüketicimize gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır.
  Konuyu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İstikbal Müşteri Hizmetleri

  Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 444 33 44 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.istikbal.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

 • Elif B.
  24 Ekim
  14:01

  09.10.2015 de sisteme girilen televizyon defalarca aramama rağmen tam net cevap alamadım ve bununla birlikte ürünüm gelmedi. Biz cep telefonu öncelik değil televizyon gelmesini istediğimiz halde dalga geçer gibi telefonu gönderiliyor ama nedense televizyondan haber yok öyle bi sistem var ki kimseyle doğru düzgün konuşup net cevap alamıyorum. Müşteri hizmetleri sizi arayacaklar demekten başka bir şey yapamıyor. Sistemden görünmüyormuş. Resmen hayali bir şeyle uğraşıyor gibiyiz. Bundan sonra Vestel'den herhangi bir ürün almayacağım. Yaptıkları hizmetler sayesinde ve tavsiye değil şikayetim olacaktır.

 • Elif B.
  22 Ekim
  12:39

  Bugün gün içerisinde geri dönuş bekliyorum. Bununla birlikte net cevap istiyorum.

 • Elif B.
  21 Ekim
  10:57

  Yapmış oldugunuz hiç bir şey yok... .