10 Aralık 2013

Vestel Televizyonumun Kartı 2. Kez Arızalandı!

Vestel pixellence TV ikinci kez arıza verdi. İlk arızada kart değişimi yapıldı ücret alındı. Kart için 1 yıllık garanti verildi. Kartın garanti süresi dolar dolmaz yeniden arıza gerçekleşti. Acaba Vestel her yıl bize kart satmak için bu kartların süresini 1 yıl olarak mı ayarlıyor? Artık Vestel marka iğne bile almam.

Filiz 659 Okunma

Cevaplar

  • Filiz 05 Ocak 2014

    fahiş fiyattan kart satmaya çalıştılar. 16 dolarlık kartı 180tl karşılığında değiştireceklerini söylediler. kartı yurtdışından alıp kendimdeğiştirdim.

  • Vestel Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön