Vestel Televizyonumun Görüntü Sorunu Giderilmiyor!

Sanver D. |

Vestel Led Televizyonum TV izlerken masmavi görüntüye bürünüyor. Şikayetim üzerine 1 hafta önce servise gitti tamirden geldiğinde birşey yoktu içinden anakartı değiştirdiğini söylüyorlar fakat dün (01-12-2013 tarihinde) yine ekran masmavi hal aldı üstüne birde kapattım açınca ekran kararıyor ve ses geliyor görüntü yok.

Çağrı merkezini aradım bugün için servis yönlendirmesi yaptıklarını söylediler. Fakat kimse aramadı. Sürekli takip edip iletişimde olmaktan bıktım. Nasıl servis anlayışı bu nasıl tamir? Birde TV yenilemişlerdi ürünümden memnun değilim. Sürekli arıza vermesinden ve çözümleyici olmayan tamiratlar yüzünden ürünü iade etmek istiyorum.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sanver D.
  03 Aralık
  18:16

  servis eve geldi arıza görüntülerini aldı 03.12.2013 te gün içinde arıyacaklarını sorun ile detaylı bilgilendirileceğimi söylediler. müşteri temsilci ile görüştüm daha gelişme yok

 • 02 Aralık
  17:27

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü