29 Temmuz 2015

Vestel Televizyon Değişimi...

Mart 2015'de arızalanan televizyonumu (102" LCD) servise gönderdim. Arızayı gideremeyeceklerini söyleyip bana bir miktar para karşılığın da yeni bir televizyon göndereceklerini söylediler. O an durumum olmadığı için biraz zaman istedim.

Mayıs ayında 444 0 123 numarasından kendilerine ulaşıp şehir değiştireceğimi belirterek televizyonumu istedim ama herhangi bir dönüş yapılmadı. 1 hafta sonra yine arayıp televizyonumu istedim ve yine bir dönüş olmadı. Yeni şehre taşındıktan sonra arayıp durumu anlattım ve bari bana yeni bir teklifte bulunun dedim, kayıt altına alıyoruz en kısa sürede size dönüş yapılacak dendi. Ancak üstünden 3 hafta geçmesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Mağdurum!

Erkan 274 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Erkan 28 Ağustos 2015

    Şikayetim üzerine 1 defa arandım ve o esnada toplantı da olduğumdan cevap veremedim. Ondan sonra da bir daha aranmadım. Tam 1 aydır sizden bir cevap bekliyordum. Ancak 6 aydır beni mağdur ettiğinizden dolayı ve 6 aylık bekleyişimin sizin tarafınızdan sonuçlanmayacağını anladığım için bugün itibari ile tüketici HEYETi' ne başvuruda bulundum. Saygılarımla.

  • Vestel Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön