Vestel Televizyon Arızası!

Ünsal Ü. |

01.03.2015 tarihinde aldığım 3D Smart 48fa 8200 48Led TV'yi aldığım haftasından itibaren ekranda donma ve kanal değiştiğinde ekranın kararması arızalarını servise bildirdim. Servis ilk kontrolde arıza olmadığını söyledi ama arıza devam ediyordu. Tekrar servisi aradım. Servis gelip bu sefer ana kartı değişti fakat arıza yine devam ediyordu. Tekrar servisi aradım. Servis sorunun antende olduğunu söyledi. Ben de kabloyla LNB'yi değiştim ama sorun hala devam ediyordu. Sonra müşteri hizmetlerini aradım. Yaklaşık bir yıl sonra çözüm merkezinde dönüş yaptılar. Onlar da tekrar televizyonun serviste kontrol edilmesini istediler. Oradan da bir sonuç çıkmadı. Ondan sonra Avrupa Yakası merkez servisine gönderdiler. Gelen servis elemanları televizyonun fabrika çıkışlı yazılım hatası olduğunu söylediler. Ben de bu hatadan dolayı televizyonumu bir daha servise göndermeyip değişim veya para iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yazılım - Program Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünsal Ü.
  02 Temmuz
  19:27

  Hala cevap gelmedi geri dönüşüm yapılmadı

 • Ünsal Ü.
  20 Haziran
  23:16

  Müşteri memnuniyeti sıfır ve hala televizyonumun şikayetleri şıklıkla devamediyor

 • 16 Mayıs
  09:17

  Sayın Ülker,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ