Vestel Teknik Servis İşini Yapmıyor!

Mehmet O. |

26.10.2015 tarihinde Almış olduğum çamaşır makinesi 10 dk. çalıştıktan sonra Dijital ekranda "End" yazarak programı sonlandırıyordu. İlk servis menü kontrolleri ile sorun yok dedi ve gitti, tekrar geldiklerinde kart değişmesi gerekiyor dedi. Değişim için gelmedikleri için geri aradığımda bölgenin servis hizmeti bizden alındı diyerek yeni yere yönlendirdiler.

Yeni servise bilgi aktarılmadığı için gelip kontrol yaptılar 1 hafta sonra gelip kart değişecek dediler ve 21.12.2015 tarihinde gelerek kart değişimi yapıldı fakat sorun devam ediyor. Temizlik, sağlık, hijyen açısından bu kadar önemli bir üründe insanlar mağdur ediliyor...

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Kart / Devre Kartı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet O.
  04 Ocak
  15:29

  Öğleden önceki yazımda bahsettiğim gibi sorun çözülmüş değil. Fakat sorunun çözümü adına göstermiş olduğu ilgi ve çabadan dolayı Murat beye Teşekkürler.

 • Mehmet O.
  04 Ocak
  10:33

  Merhaba;
  Problem çözülmedi!
  Ben istanbuldayım, ürün ise Sinop'ta, kullanan kişi hata yapıyordur belki diyerek 3G bağlantısı yaparak kendim kontrol ettim çalıştırılma ve çalışma şeklini, çalışma şekli programı ayarlıyorsunuz ve başlat düğmesi ile makine çalışıyor, su aldıktan sonra 120 dk lık bir programda, 20 dk hiç hareket etmedi ve 20dk sonra End yazısı çıkarak programı sonlandırdı. Yapılan işlem video kaydına alındı. Bölgedeki elektik arızası giderildiğinde video kaydı da paylaşılacaktır.

 • Mehmet O.
  22 Aralık
  15:13

  Yapılacak işlem eğer satış işlemi ise taciz edercesine arama yapılıyor fakat iş satış sonrası desteğe geldiğinde Müşteri memnuyinetini geçtim mağduriyet giderilmiyor. 60 yaşında bir kadına 2 aydır elde çamaşır yıkatmak, böyle bir ticaret ahlakınının neticesi olsa gerek!

 • 22 Aralık
  14:51

  Sayın Ozcan,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz.
  Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ!
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ