26 Haziran 2015

Vestel Tabletin Ekranı Kırık Çıktı!

Öncelikle Şikayetvar com'a teşekkür ederim. Önceki tarihlerde bir bankada ve bir iletişim firmasında sorunun oldu kısa bir süre içinde sorunumu çözdüler sağ olsunlar.

2015 yılı Nisan veya Mayıs ayı içinde bir marketten Vestel marka tablet aldım. Okullar kapandıktan sonra çocuğumu karne hediyesi olarak tableti verdiğimde tabletin ekranı kırık olduğunu fark ettik ve servise gönderdiğimde bizde ücret talep ettiler. Konuyla ilgili olarak mağduriyetimiz giderilmesini arz ederim.

Şahin 1.846 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 30 Haziran 2015

    Vestel müşteri hizmetlerinin konuyla ilgili olarak sorunumu kısa bir sürede çözdüler Vestel ailesine teşekkürler.

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı26 Haziran 2015

    Vestel müşteri hizmetlerinden kübra hanım aradı sağ olsunlar sorunu çözdüler. Teşekkürler

  • Vestel Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön