22 Nisan 2013

Vestel Sürekli Yanıltıyor!

Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşüp mağduriyetimi gidermeleri konusunda durumun hangi seviyede olduğunu sordum. Her seferinde ürünün 2 Nisan 2013 te kargoya verildiği söylenmesine rağmen ürün hala elime geçmedi.

Ve her sefer bana yetkili biri tarafından aranarak bilgilendirileceğim söylenmesine rağmen bir kez bile aranmadım. Bu gün en son *** adında bir müşteri hizmetleri yetkilisi ile konuştum. Kendisi şahsen benim konuyla ilgileneceğini 23 Nisan 2013 tarihine kadar sabretmemi söyledi.

Arıza için yasal onarım süresi çoktan doldu ve 22 Nisan 2013 pazartesi Muğla Tüketici hakem heyetine ilgili firmayı şikayet edeceğim.Nasıl bir açıklama yapacaklarını da çok merak ediyorum.

Mehmet 91 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Tüketicimizin bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli süreç beklentileri doğrultusunda tamamlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

  • Mehmet 22 Nisan 2013

    VESTEL ve Şikayet var yetkilileri; Vestel ile bu gün yine benim aramamla yapılan görüşmede fırın için 25 Nisan 2013 tarihinde teslimi gerçekleşecek denildi.12 Mart 2013 te bildirilen arızanın 22 Nisan 2013 tarihine kadar yani 40 günü geçmesine rağmen giderilmemiş olması ve mağduriyetimde son noktaya gelmiş olmam nedeni ile artık fırını istemiyorum. Yasal hakkım olan ücret iadesine ait fırının fiyatı kadar bir alışveriş çeki verilmesini bu çekle aynı firmadan farklı bir ürün almak istediğimi belirttim. Fırın gönderilirse kabul etmeyeceğim. Saygılarımla.

  • Vestel Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvusu konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön