Vestel Sürekli Arıza ve Çözülemeyen Arıza!

Fatih P. |

05/07/2012 tarihinden beri Vestel buzdolabı kullanıyorum. 2015 tarihinde aynı arızayı 4 sefer vermesinden dolayı garanti kapsamında dolabım değişti. Dolabımın 1 sene önce değişmesine rağmen, 25/02/2016 tarihine kadar servis kayıtları sistemde mevcut olmasına rağmen, 4 ya da 5 kere servis geldi ama hala sorun çözülmedi. Devamlı Sr hatası verip duruyor. 2 defa ana kartı değişti. Ekran değişti. Daha bilmediğim neler neler değişti. Bugünde dolabı servise çekip yerine dalga geçer gibi sözde dolap veriyoruz diye mini buzdolabı bırakmışlar. Dolabın içinde bugüne kadar bozulan ürünlere mi yanayım ya da dolap ne zaman hata verecek diye beklememe mi yanayım anlamadım. Artık Sıkıldım. Sayın Vestel bu olaya artık bir çözüm bulun, Yoksa ben artık hukuksal çözüme başlayacağım. Artık kesinlikle Vestel buzdolabı kullanmayacağım.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih P.
  10 Mart
  12:16

  15-20 gündür dolabımı servise çekip dolabımda ne tür işlem yapıldığı bilgisi verilmeden beni 15-20 gündür mağdur eden; 10/03/2016 tarihinde beni arayıp Vestel Genel Merkezinin beni arayıp eski dolabınızı geri vereceğiz deyip; Bu arada Antalya Merkez Servisin Dolabınızı yeni ürünle değiştirelim deyip Vestel Genel merkezinin böyle bir şey yok demesinden dolayı sizin müşteri anlayışınıza teşekkür ederim. Artık Hukuksal süreç başladı kolay gelsin.

 • 25 Şubat
  11:51

  Sayın Polat,
  Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz.
  Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ