Emrah Y. Teşekkür Mesajı

Asuman hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.

Vestel Su Isıtıcım Su Sızdırıyor!

Emrah Y. |

Vestel markasına güvenerek bir cam su ısıtıcı (kettle) aldık. Vestel V-Brunch 2000 Glass inox isimli ürün. 6 ay bile olmadan alt kısmından su sızdırmaya başladı. Şöyle ki gece yatarken dolu bıraktığım su ısıtıcı sabaha kadar sıza sıza tamamen boşalmış oluyor. Ortaya çıkan elektrik kaçağı tehlikesi de işin cabası tabii. Sikayetvar.com'da bu ürünle ilgili onlarca şikayeti görünce yalnız olmadığımı anladım. Ürün de fabrikasyon hata var. Hayatımda ilk kez bir Vestel ürünü aldım, pişman oldum. Bir daha tövbe! Bu arada her şikayetin altına standart olarak yazılan capcanlı destek uygulaması çalışmıyor. En az 10 kere denedim, olmadı. Ben de şirketin "@vesteldestek" isimli Twitter hesabına mesaj attım, ona da geri dönen olmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme İşlevini Eksik Yapma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  02 Mart
  09:29

  Asuman hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Sorunum çözüldü.

 • 01 Mart
  09:28

  Sayın Yılmaz,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ

 • Emrah Y.
  29 Şubat
  22:31

  Bu arada belirtmeyi unutmuşum. Şirketin web sitesi üzerinden sorunu açıkça belirtip yardım istediğim bir iletişim formu gönderdim. Onunla ilgili de iki gün boyunca herhangi bir geri dönüş olmadı. Vestel çok ilgisiz bir firma maalesef...