13 Şubat 2014

Vestel Su Hortumu Kırılan Makine İçin Ücret İstiyor.

Vestel servis bulaşık makinesinin su hortumunu kırdı ve sonra 30 tl' ye su hortumu satmak istediler. Mutfak ve yeni yıkatmış olduğumuz mutfak halısı yerdeki mutfak parkeleri su içinde kaldı. Resmen mutfak battı. Ben bunca yıl Vestel kullanıyorum, böyle servis görmedi.

Mehmet 156 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 24 Mart 2015

    ""elde bulaşık yıkamaya devam"" Vestel bulaşık makinam yine aynı arızayı yaptı ve şu an makinam çalışmaz durumda mutfakta duruyor. sevgili Vestel bana hiç ama hiç yardımcı olmadı. Vestel sayesinde mağduriyet üstüne mağduriyet yaşadım. mutfak laminat parkelerini değiştirdim 500 TL para harcadım üstüne Vestel bulaşık makinam tamirden bir ay sonra yine aynı yıkama arızasını yaptı ama sesimi vestele bir türlü duyuramadım. olsun bakalım bu dünyanın öbür tarafıda var... kalın salıcakla. herkese saygılar.

  • Vestel Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön