Vestel Sözlerini Tutmuyor!

Sena R. |

Buraya yazmadan önce Vestelle en az 30 a yakın iletişim kurmaya çalıştım. detay şudur ki ben 9 mart 2013 te İzmir havalimanında Vestelin açtığı bir standa girdim ve ankastre ürün alacağım için dikkatimi çektiğinden ankete katıldım bu anket sonucu üzerine basa basa herhangi bir Vestelden kazandığım bu % 30 lük indirimi kullanıp kullanamayacağımı sordum yanıt beni çok mutlu ettiğinden ankete katıldım.

Anketten sonra Vesteli aradığımda bu çalışmadan haberdar olmadıklarını ayrıca bayininde bilgisi olmadığını öğrendim. neredeyse bir hafta sonunda kendi çabalarımla zorla kendilerinden aldığım kod elimde ama bir işe yaramıyor . elimde param rezillik çektim açıkçası ayrıca telefon paraları çabası.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sena R.
  24 Mart
  22:57

  arıyorsunuz netice yok indirim kodunuz bu diyorsunuz kod işe yaramıyor birazdan arayacağız demeler bitmiyor telefonlara çıkanlar yetersiz bilgiye sahip siz olsanız ne yaparsınız ??????? tam fiyasko yaaaa sabırda kalmıyor insanda bir kerecik kendinizi karşı tarafın yerine koyamaz mısınız ??? indirimli alacağım diye hala bekliyorum çocuklarımın sütünü bile üst katta ısıtıp getiriyorum yemeği zaten geçtim yeter artık yarın bu yapılanların hepsini sosyal medyada paylaşacağım görüşmelerimiz kayıt altına alınıyormuş alınanları deşifre etsinler kendi hatanızı binlerce kere oturup dinleyin mart ayının 9 undan beri perişan ettiniz beni yarın gidip ihtiyacım olan şeyleri alacağım hangi marka olursa olsun ama bu yapılanlar insanlık dışıııııııııııııııııııııııııı

 • Sena R.
  21 Mart
  13:15

  evet arandım ama hakkım olanı alamadım söylediklerinin arkasında durmadılar

 • 21 Mart
  13:11

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,
  Tüketicimiz başvurusuna istinaden aranılarak, konu hakkında kendisine detaylı olarak bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  Vestel Ticaret A.Ş
  İstanbul Şubesi
  tuketicihizmetleri@vestel.com.tr
  444 4 123