Hande A. Teşekkür Mesajı

Fahriye hanıma teşekkürler

Vestel Soğutmayan ve Sürekli Parça Değişen Buzdolabım.

Hande A. |

Bu yaz başından beri en az 7 kere servisi aradım ve asla soğutmadığını tüm ürünlerimin bozulduğunu bildirdim. Bana bu ürünün fabrika çıkışından kaynaklı bir sorun olduğunu ve fan takılacağını söylediler gelip taktılar bu sefer de gelen servis yetkilisi yanlış taktığından dolayı 1 hafta boyunca dolaptan gelen sesten dolayı mutfakta duramadık. Tekrar servisi aradım gelip ürün hatalı takılmış diyip düzelttiklerini söylediler. Soğutma sorunum hiçbir şekilde giderilmedi tekrar servisi aradım gelip bakıldı dolap kapağını çok açıp kapatmaktan dolayıdır diyip gittiler. Tüm peynirim yoğurdum yemeğim bozuldu. Bu sıcakta bana işkence eden Vestel'in yaptıklarına daha fazla katlanamayacağım ve bir an önce dolabımın değişmesini istiyorum asla tekrar tekrar gelip çözümsüz bırakan teknik elemanın bakmasıyla uğraşamam. Yetkililerin acil çözüm bulmasını istiyorum.

Etiketler :

Soğutma Problemi Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hande A.
  19 Ağustos
  12:12

  Fahriye hanıma teşekkürler

 • 10 Ağustos
  11:22

  Sayın Az,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ