Vestel Soğutma Yapmıyor.

Ahmet E. |

Bayinizden almış olduğum Vestel marka buzdolabını aldığım günden beri soğutma sorunu var. Bu sorunu servis onarıyor bir sene sonra tekrar arıza yapıyor. Böyle böyle on seneden bu arıza devam etmekte. Bugüne kadar bir aydır bu arızayı servis çözememekte dolap servise gide gele her tarafı ezildi çizildi. Daha yazmadığım klima ve çamaşır makinası var. Çamaşır makinasını hurdacıya verdim. Klima hala su akıtmakta bir daha Vestel mi aman aman..

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  30 Eylül
  14:17

  Vestel firması beni aradı bu parçaların on senelikmiş on sene sonra bu parçalar üretilmiyormuş bozulursa ve elerinde varsa yırtın yoksa elindeki buzdolabımı çamaşır makinesimi vesaire ne varsa hurdaya atacaksınız yani seni zorla yeni bir ürün almaya talip ediyorlarki firmalar mangır kazansın mal alırken bunları göz önüde bulundurarak ürün ve firma araştırmasını yapınız yoksa sizi yarı yolda böyle bırakıverirler. Aldığınız ürün elide kalır.

 • 28 Eylül
  10:00

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ